Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Sweet November (2001) HD

Sweet November (2001) HD

She Just Needed A Month To Change His Life For Ever.Feb. 16, 2001 (USA)119 Min.PG-13
Your rating: 0
8.2 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Pat O'
Director

Aktoret

Permbledhje

Nelson është një njeri i përkushtuar ndaj punës së tij të reklamave në San Francisko. Një ditë, teksa po bënte një test shoferi në DMV, ai takon Sarën. Ajo është shumë e ndryshme nga gratë e tjera në jetën e tij….

Titulli origjinalSweet November
Vlerësimi IMDb6.7 73,094 votes
Vlerësimi TMDb6.4 224 votes