Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Sword Master (2016) HD

Sword Master (2016) HD

Dec. 02, 2016 (Hong Kong, China)108 Min.N/A
Your rating: 10
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Lin Gengxin isHsieh Shao-Feng / Ah Chi
Hsieh Shao-Feng / Ah Chi
Peter Ho isYen Shih-San
Yen Shih-San
Jiang Yiyan isMu-Yung Chiu-Ti
Mu-Yung Chiu-Ti
Norman Chu isCult Leader
Cult Leader
Paw Hee-Ching isHsiao Li'
Hsiao Li'
Daichi Harashima isHsieh Shao-Feng (Teen)
Hsieh Shao-Feng (Teen)

Permbledhje

Një mjeshtër i arteve marciale dyshon aftësitë që ka, teksa një sfidues do të marrë vendin e tij.

Titulli origjinal三少爷的剑
Vlerësimi IMDb6.0 678 votes
Vlerësimi TMDb7.3 9 votes