Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Table 19 (2017) HD

Table 19 (2017) HD

Jan. 20, 2017 (USA)87 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Anna Kendrick isEloise McGarry
Eloise McGarry
Craig Robinson isJerry Kepp
Jerry Kepp
June Squibb isJo Flanagan
Jo Flanagan
Lisa Kudrow isBina Kepp
Bina Kepp
Stephen Merchant isWalter Thimble
Walter Thimble
Tony Revolori isRezno Eckberg
Rezno Eckberg
Maria Thayer isInfamous Kate Milner
Infamous Kate Milner
Andrew Daly isLuke Pfaffler
Luke Pfaffler

PËRSHKRIMI

Elois, pasi nuk u hoq si shoqëruesja e nderit teksa u la nga shoqëruesi përmes mesazheve, vendos të shkojë përsëri në dasmën e shoqes së saj dhe e gjen veten të ulur me të ftuar të padëshiruar në Tavolinën 19.

TITULLI ORIGJINALTable 19
VLERSIMI IMDb5.8 6,293 votes
VLERSIMI TMDb6.1 95 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...