Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Teen Spirit (2018) HD

Teen Spirit (2018) HD

Sep. 07, 2018 92 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Violet është një adoleshente e ndrojtur e cila ëndërron të arratiset nga qyteti i saj i vogël për të ndjekur pasionin e saj për këngën. Me ndihmën e një mësuesi të pazakontë, ajo futet në një konkurs lokal këndimi që do testojë integritetin e saj,talentin dhe ambicien. I frymëzuar nga një kulturë popi, Teen Spirit është një kthesë e thellë dhe me stil të ngjashëm me historinë e Hirushes…

TITULLI ORIGJINALTeen Spirit
VLERSIMI IMDb6.5 votes
VLERSIMI TMDb6.7 29 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...