Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Terminator: Dark Fate – HD

Terminator: Dark Fate – HD

Welcome to the day after judgement day Oct. 23, 2019 128 Min.
Your rating: 0
9.5 4 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Tim Miller
Director

Aktoret

Natalia Reyes isDaniela "
Daniela "
Linda Hamilton isSarah Connor
Sarah Connor
Arnold Schwarzenegger isCarl / The Terminator
Carl / The Terminator
Diego Boneta isDiego Ramos
Diego Ramos
Fraser James isMajor Dean
Major Dean
Enrique Arce isDani Ramos'
Dani Ramos'
Edward Furlong isJohn Connor
John Connor

Permbledhje

Një vajzë e përmirësuar teknologjikisht dhe Sara Konori duhet të ndalojnë një terminator të lëngshëm të përparuar, që të mos vrasë një vajzë të re, fati i së cilës është kritik për racën njerëzore.

Titulli origjinal Terminator: Dark Fate
Vlerësimi IMDb 6.5 votes
Vlerësimi TMDb 6.2 887 votes
Loading...