Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Terrifier (2017) HD

Terrifier (2017) HD

Mar. 15, 2018 84 Min.
Your rating: 0
6.6 9 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Damien Leone
Director

AKTORËT

Matt McAllister isMike the Exterminator
Mike the Exterminator
Katie Maguire isMonica Brown
Monica Brown
Cory DuVal isCoroner
Coroner
Michael Leavy isExterminator #2
Exterminator #2

PËRSHKRIMI

Një kloun maniak i quajtur Art terrorizon tre vajza të reja dhe këdo që i del përpara natën e Hallouinit…

TITULLI ORIGJINALTerrifier
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb5.9 44 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...