Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Terrifier (2017) HD

Terrifier (2017) HD

Mar. 15, 2018 84 Min.
Your rating: 0
6 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Damien Leone
Director

Aktoret

Matt McAllister isMike the Exterminator
Mike the Exterminator
Katie Maguire isMonica Brown
Monica Brown
Cory DuVal isCoroner
Coroner
Michael Leavy isExterminator #2
Exterminator #2

Permbledhje

Një kloun maniak i quajtur Art terrorizon tre vajza të reja dhe këdo që i del përpara natën e Hallouinit…

Titulli origjinalTerrifier
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb5.9 44 votes