Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Barber (2014) HD

The Barber (2014) HD

Mar. 27, 2015 (USA)95 Min.R
Your rating: 10
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Basel Owies
Director

Aktoret

Scott Glenn isEugene Van Wingerdt
Eugene Van Wingerdt
Stephen Tobolowsky isChief Hardaway
Chief Hardaway
Chris Coy isJohn McCormack
John McCormack

Pershkrimi

Një berber bie në kontakt me dy njerëz të fiksuar me atë që nxit të keqen. Një baba, jeta e të cilit shkatërrohet në ndjekje të një vrasësi, dhe një djalë i cili mundohet t’i japë fund fiksimit të babait të tij.

Titulli origjinalThe Barber
Vleresimi IMDb5.8 2,075 votes
Vleresimi TMDb5.8 34 votes