Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Bling Ring (2013) HD

The Bling Ring (2013) HD

Living the Dream, One Heist at a TimeJun. 12, 2013 (USA, UK, France, Germany, Japan)90 Min.R
Your rating: 0
6.7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Katie Chang isRebecca Ahn
Rebecca Ahn
Emma Watson isNicki Moore
Nicki Moore
Claire Julien isChloe Tainer
Chloe Tainer
Georgia Rock isEmily Moore
Emily Moore
Leslie Mann isLaurie Moore
Laurie Moore

PËRSHKRIMI

Frymëzuar nga ngjarjet aktuale, disa të rinj të fiksuar pas famës nëpërmjet internetit arrijnë të gjejnë vendodhjet e disa njerëzve të famshëm në mënyrë që të futen dhe të plaçkisin shtëpitë e tyre.

TITULLI ORIGJINALThe Bling Ring
VLERSIMI IMDb5.6 70,771 votes
VLERSIMI TMDb5.3 926 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...