Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Boondock Saints II: All Saints Day (2009) HD

The Boondock Saints II: All Saints Day (2009) HD

The Saints Are CallingNov. 24, 2009 (USA)118 Min.R
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Troy Duffy
Director

Aktoret

Sean Patrick Flanery isConnor MacManus
Connor MacManus
Norman Reedus isMurphy MacManus
Murphy MacManus
Billy Connolly isPoppa Il Duce
Poppa Il Duce
Julie Benz isEunice Bloom
Eunice Bloom
Peter Fonda isThe Roman
The Roman
Judd Nelson isConcezio Yakavetta
Concezio Yakavetta
Bob Marley isDetective Greenly
Detective Greenly

Permbledhje

Të fajësuar pa të drejtë nga një kriminel për vrasjen e një prifti, vëllezërit MekManus duhet të dalin prej andej nga janë fshehur për të luftuar për drejtësi në Boston.

Titulli origjinalThe Boondock Saints II: All Saints Day
Vlerësimi IMDb6.3 55,898 votes
Vlerësimi TMDb5.8 268 votes