Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Boxer (2009) HD

The Boxer (2009) HD

Apr. 18, 2009 (Germany)R
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një trajner i vjetër boksi ndihmon një ish-të burgosur dhe i mëson atij se si të boksojë dhe të përpiqet të bëhet një profesionist.

TITULLI ORIGJINALThe Boxer
VLERSIMI IMDb5.2 511 votes
VLERSIMI TMDb2.5 2 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...