Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Lazarat (2019) a.k.a The Brave

Lazarat (2019) a.k.a The Brave

Heroes will riseMar. 29, 2019 103 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

The Brave është një film i frymëzuar nga ngjarjet e Lazaratit.

Titulli origjinalLazarat
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb9 2 votes