Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Break-Up (2006) HD

The Break-Up (2006) HD

…pick a side.Jun. 02, 2006 106 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Peyton Reed
Director

Aktoret

Vince Vaughn isGary Grobowski
Gary Grobowski
Jennifer Aniston isBrooke Meyers
Brooke Meyers
Ann-Margret isWendy Meyers
Wendy Meyers
Jason Bateman isRiggleman
Riggleman
Judy Davis isMarilyn Dean
Marilyn Dean
Jon Favreau isJohnny O
Johnny O
Cole Hauser isLupus Grobowski
Lupus Grobowski
John Michael Higgins isRichard Meyers
Richard Meyers

Pershkrimi

Në përpjekje për të mbajtur apartamentin e tyre luksoz secili për vete, ndarja e një çifti sa vjen dhe bëhet më e pakëndshme…

Titulli origjinalThe Break-Up
Vleresimi IMDb5.8 votes
Vleresimi TMDb5.7 1336 votes
Loading...