Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Broken Circle Breakdown (2012) HD

The Broken Circle Breakdown (2012) HD

Oct. 09, 2012 112 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Humbja e vajzës së tyre E kërcënon të shkatërrojë dashurinë dhe besimin e dy muzikantëve të martuar.

Titulli origjinalThe Broken Circle Breakdown
Vleresimi IMDb7.8 votes
Vleresimi TMDb7.8 457 votes