Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Butcher, the Chef, and the Swordsman (2010) DVD

The Butcher, the Chef, and the Swordsman (2010) DVD

One legendary blade will change the destiny of all who wield it.Mar. 17, 2011 (China, Hong Kong, USA)92 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Wuershan
Director

Aktoret

Liu Xiaoye isChopper
Chopper
Dong Li-Fan isHouse of a Thousand Flowers Manager
House of a Thousand Flowers Manager
Gao Lei isFlautist
Flautist
Liu Xu isTroupe Leader
Troupe Leader
An Yun-Cheng isHouse of a Thousand Flowers Patron
House of a Thousand Flowers Patron
Mi Dan isBig Eight Chef
Big Eight Chef

Pershkrimi

Një rrefim mbi hakmarrjen , nderin dhe lakminë.Një film komedi e ndërthurur me aksion të eger.

Titulli origjinal刀见笑
Vleresimi IMDb5.7 541 votes
Vleresimi TMDb4.8 7 votes