Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Bygone (2019) HD

The Bygone (2019) HD

Oct. 26, 2019
Your rating: 0
10 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Kur një kauboj i ri takohet rastësisht me një vajzë nga Lakota, zhdukja e saj e mistershme ndez një kërkim që zbulon një të shkuar të dhimbshme dhe një të ardhme të tmerrshme…

TITULLI ORIGJINALThe Bygone
VLERSIMI IMDb7.0 votes
VLERSIMI TMDb6 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...