Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Captive (2014) HD

The Captive (2014) HD

When hope is all you have.Jun. 10, 2014 (USA)112 Min.R
Your rating: 10
9 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Tetë vjet pas zhdukjes së Kassandras, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit dhe vetë Kassandra, do të përpiqen të zbulojnë misterin e zhdukjes së saj.

TITULLI ORIGJINALThe Captive
VLERSIMI IMDb5.9 21,602 votes
VLERSIMI TMDb5.8 294 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...