Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
DVD
The Cat (2011) DVD

The Cat (2011) DVD

Jul. 07, 2011 (South Korea)106 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kim Min-jae isAnimal Rescue Administrator
Animal Rescue Administrator
Kim Ye-ron isHee-jin
Hee-jin

Permbledhje

So-Yeon (Park Min-Young) vuan nga një incident traumatik që ka ndodhur në fëmijri.Ajo punon në një dyqan kafshes.Një ditë, një mace me emrin Bidanyi vjen në dyqan. Ditën tjetër, pronari i saj është gjetur i vdekur në një ashensor.

Titulli origjinal고양이 : 죽음을 보는 두 개의 눈
Vlerësimi IMDb5.8 868 votes
Vlerësimi TMDb5.9 17 votes