Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Christmas Chronicles (2018) HD

The Christmas Chronicles (2018) HD

Santa's in town early this yearNov. 22, 2018 104 Min.
Your rating: 0
9.5 13 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Clay Kaytis
Director

AKTORËT

Darby Camp isKate Pierce
Kate Pierce
Judah Lewis isTeddy Pierce
Teddy Pierce
Kurt Russell isSanta Claus
Santa Claus
Oliver Hudson isDoug Pierce
Doug Pierce
Goldie Hawn isMrs. Claus
Mrs. Claus
Lauren Collins isWoman at Another Table
Woman at Another Table
Tom Kane isThe Narrator
The Narrator

PËRSHKRIMI

Keti dhe Tedi Pirs duan të kapin Santa Klausin në kamera teksa shpërndan dhuratat dhe kjo dëshirë u kthehet në një aventurë sa të bukur aq të rrezikshme. Nëse ndonjëherë e humbet shpirtin e Krishtlindjeve, kjo ka për të ta rikthyer…

TITULLI ORIGJINALThe Christmas Chronicles
VLERSIMI IMDb7.3 votes
VLERSIMI TMDb7.1 257 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...