Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Cloverfield Paradox (2018) HD

The Cloverfield Paradox (2018) HD

The future unleashed every thingFeb. 04, 2018 102 Min.
Your rating: 10
7.8 11 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Julius Onah
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

-Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me një realitet të errët….

TITULLI ORIGJINALThe Cloverfield Paradox
VLERSIMI IMDb5.8 27,781 votes
VLERSIMI TMDb6.1 298 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...