Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Conjuring (2013) HD

The Conjuring (2013) HD

Based on the true case files of the Warrens Jul. 18, 2013 (USA) 112 Min. R
Your rating: 0
9.1 10 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

James Wan
Director

Aktoret

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Ron Livingston isRoger Perron
Roger Perron
Lili Taylor isCarolyn Perron
Carolyn Perron
Joey King isChristine Perron
Christine Perron
Shanley Caswell isAndrea Perron
Andrea Perron
Shannon Kook isDrew Thomas
Drew Thomas

Permbledhje

Hetuesit e ngjarjeve paranormale Ed dhe Lorraine Warren punojnë për të ndihmuar një familje të terrorizuar nga një prani e errët në shtëpinë e tyre.

Titulli origjinal The Conjuring
Vlerësimi IMDb 7.5 326,844 votes
Vlerësimi TMDb 7.3 2448 votes
Loading...