Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Conjuring (2013) HD

The Conjuring (2013) HD

Based on the true case files of the WarrensJul. 18, 2013 (USA)112 Min.R
Your rating: 0
8.6 11 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

James Wan
Director

AKTORËT

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Ron Livingston isRoger Perron
Roger Perron
Lili Taylor isCarolyn Perron
Carolyn Perron
Joey King isChristine Perron
Christine Perron
Shanley Caswell isAndrea Perron
Andrea Perron
Shannon Kook isDrew Thomas
Drew Thomas

PËRSHKRIMI

Hetuesit e ngjarjeve paranormale Ed dhe Lorraine Warren punojnë për të ndihmuar një familje të terrorizuar nga një prani e errët në shtëpinë e tyre.

TITULLI ORIGJINALThe Conjuring
VLERSIMI IMDb7.5 326,844 votes
VLERSIMI TMDb7.3 2448 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...