Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Convent (2018) HD

The Convent (2018) HD

Forgive us our sinsMay. 03, 2019 86 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Paul Hyett
Director

Aktoret

Michael Ironside isThe Magistrate
The Magistrate
Rosie Day isSister Emeline
Sister Emeline
Hannah Arterton isPersephone
Persephone
Clare Higgins isReverend Mother
Reverend Mother
Dilan Gwyn isAlice Langley
Alice Langley
Sian Breckin isSister Lucilla
Sister Lucilla
Ciarán McMenamin isWilliam Carpenter
William Carpenter
Katie Sheridan isSister Margaret
Sister Margaret
Ryan Oliva isThe Diabolical
The Diabolical
Grahame Fox isJeremiah
Jeremiah

Pershkrimi

Gjatë shekullit të 17-të, një vajzë e re shpëtohet nga ekzekutimi dhe dërgohet në një manastir për t’u penduar për mëkatet e saj por, zbulon se brenda tij prehet një ligësi e madhe.

Titulli origjinalThe Convent
Vleresimi IMDb4.2 votes
Vleresimi TMDb6.8 3 votes
Loading...