Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Crow (1994) HD

The Crow (1994) HD

Real love is forever. May. 11, 1994 102 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Alex Proyas
Director

Aktoret

Brandon Lee isEric Draven
Eric Draven
Ernie Hudson isSergeant Albrecht
Sergeant Albrecht
Michael Wincott isTop Dollar
Top Dollar
Sofia Shinas isShelly Webster
Shelly Webster

Permbledhje

Çifti i dashuruar Eriku dhe Sheli vriten nga një bandë kriminelësh një natë para martesës së tyre, por një vit më pas Eriku rikthehet në botën e të gjallëve për t’u hakmarrë…

Titulli origjinal The Crow
Vlerësimi IMDb 7.6 votes
Vlerësimi TMDb 7.4 1457 votes
Loading...