Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Crow (1994) HD

The Crow (1994) HD

Real love is forever.May. 11, 1994 102 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Alex Proyas
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Çifti i dashuruar Eriku dhe Sheli vriten nga një bandë kriminelësh një natë para martesës së tyre, por një vit më pas Eriku rikthehet në botën e të gjallëve për t’u hakmarrë…

TITULLI ORIGJINALThe Crow
VLERSIMI IMDb7.6 votes
VLERSIMI TMDb7.4 1457 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...