Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Curious Case of Benjamin Button (2008) HD

The Curious Case of Benjamin Button (2008) HD

Life isn't measured in minutes, but in moments.Nov. 24, 2008 (USA)166 Min.PG-13
Your rating: 0
9.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Brad Pitt isBenjamin Button
Benjamin Button
Tilda Swinton isElizabeth Abbott
Elizabeth Abbott
Julia Ormond isCaroline
Caroline
Elle Fanning isDaisy Age 7
Daisy Age 7
Madisen Beaty isDaisy Age 10
Daisy Age 10
Jason Flemyng isThomas Button
Thomas Button
Elias Koteas isMonsieur Gateau
Monsieur Gateau
Josh Stewart isPleasant Curtis
Pleasant Curtis

Permbledhje

-Historia e një njeriu të quajtur Benxhamin Batten, i cili lindi ndryshe nga të tjerët. Lindi plak me rudha dhe me kalimin e kohës rinohej deria vdiq si një foshnje….

Titulli origjinalThe Curious Case of Benjamin Button
Vlerësimi IMDb7.8 498,861 votes
Vlerësimi TMDb7.3 3561 votes