Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Dark (2018) HD

The Dark (2018) HD

Your worst fear is your only hope.Apr. 21, 2018 95 Min.
Your rating: 0
7.5 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një vajzë adoleshente që mendohej e vdekur miqësohet me një djalë të verbër në pyllin e frikshëm ku gjuan. Të dy kanë qenë viktima të abuzimeve të paimagjinueshme dhe gjejnë ngushëllim te njëri-tjetri. Mund të ketë dritë në fund të tunelit të tyre, por edhe plot viktima…

TITULLI ORIGJINALThe Dark
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb6.4 17 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...