Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Dark Military (2019) HD

The Dark Military (2019) HD

They told us they were coming! We didn't listen!Apr. 04, 2019 85 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një lojë Hallouini, e transmetuar drejtpërdrejt në televizion kthehet në një garë mbijetese pasi lojtarët do të gjuhen nga ushtarakë të vërtetë…..

Titulli origjinalThe Dark Military
Vlerësimi IMDb4.1 votes