Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Domestics (2018) HD

The Domestics (2018) HD

In the end, defend.Aug. 23, 2018 95 Min.
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kate Bosworth isNina West
Nina West
Lance Reddick isNathan Wood
Nathan Wood
David Dastmalchian isWilly Cunningham
Willy Cunningham
Jeff Chase isBill The Big
Bill The Big
Brad Leland isPit Boss
Pit Boss

Pershkrimi

Në një botë post-apokaliptike njerëzit janë ndarë në banda të rrezikshme. Marku dhe Nina janë në sfidë me kohën për të kaluar në anën tjetër të shtetit në kërkim të sigurisë dhe duhet të punojnë bashkë dhe të kapërcejnë çdo pengesë që i detyron të prekin fundin në mënyrë që të mbijetojnë….

Titulli origjinalThe Domestics
Vleresimi IMDb5.7 votes
Vleresimi TMDb6.3 70 votes