Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Drop (2014) HD

The Drop (2014) HD

Sep. 12, 2014 (USA)106 Min.R
Your rating: 0
9 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Bob Saginovski e gjen veten në mes të një grabitjeje të shkuar keq dhe përfshihet në një hetim i cili gërrmon thellë në të kaluarën e lagjes ku miqtë, familjet dhe armiqtë punojnë të gjithë së bashku për të nxjerrë bukën e gojës.

Titulli origjinalThe Drop
Vlerësimi IMDb7.1 114,519 votes
Vlerësimi TMDb6.7 741 votes