Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Earthquake (2016) HD

The Earthquake (2016) HD

Dec. 01, 2016 101 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Pas tërmetit shkatërrues të 7 dhjetorit ne Spitak te Armenis , Konstantin Berezhnoy, një rus 50-vjeçar dhe Robert Melkonyan, një armen 28-vjeçar, punojnë së bashku për të shpëtuar të mbijetuarit e termetit.

TITULLI ORIGJINALЗемлетрясение
VLERSIMI IMDb6.3 votes
VLERSIMI TMDb6.9 27 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...