Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Equalizer 2 (2018) HD

The Equalizer 2 (2018) HD

Jul. 20, 2018
Your rating: 0
9.4 36 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

-Robert Mekoll shërben drejtësi për të pambrojturit dhe të shfrytëzuarit, por deri ku do të shkojë ai kur bëhet fjalë për një njeri të dashur??

Titulli origjinalThe Equalizer 2
Vleresimi IMDb7.0 votes