Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Eye (2008) HD

The Eye (2008) HD

How can you believe your eyes when they're not yours?Feb. 01, 2008 (USA, Canada)98 Min.PG-13
Your rating: 5
4.3 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

David Moreau
Director

AKTORËT

Jessica Alba isSydney Wells
Sydney Wells
Alessandro Nivola isDr. Paul Faulkner
Dr. Paul Faulkner
Parker Posey isHelen Wells
Helen Wells
Rade Serbedzija isSimon McCullough
Simon McCullough
Fernanda Romero isAna Christina Martinez
Ana Christina Martinez
Obba Babatundé isDr. Haskins
Dr. Haskins
Rachel Ticotin isRosa Martinez
Rosa Martinez
Chloë Grace Moretz isAlicia Millstone
Alicia Millstone
Tamlyn Tomita isMrs. Cheung
Mrs. Cheung

PËRSHKRIMI


Një grua, pas transplantit të kornesë së syrit, së bashku me shikim fiton edhe një dhunti që e kishte dhuruesi i saj, dhuntinë për të parë të vdekurit dhe të parashikojë vdekjen.
TITULLI ORIGJINALThe Eye
VLERSIMI IMDb5.4 45,480 votes
VLERSIMI TMDb5.5 228 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...