Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Forest (2016) HD

The Forest (2016) HD

Everyone comes here looking for a way outJan. 07, 2016 (USA)95 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Jason Zada
Director

Aktoret

Natalie Dormer isSara / Jess Price
Sara / Jess Price
Masashi Fujimoto isYurei (uncredited)
Yurei (uncredited)
Meg Kubota isUbasute Old Woman #2
Ubasute Old Woman #2

Pershkrimi

Një grua shkon në pyllin vetëvrasës të Japonisë për të gjetur motrën e saj binjake, dhe përballet me terrorin mbinatyror.

Titulli origjinalThe Forest
Vleresimi IMDb4.8 28,440 votes
Vleresimi TMDb4.8 360 votes