Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Gambler (2014) DVDSCR

The Gambler (2014) DVDSCR

The only way out is all inDec. 25, 2014 (USA)111 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Rupert Wyatt
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Borxhi i profesorit pijanec dhe kumarxhiut Xhim Benet bën që ai të marrë para hua nga nëna e tij dhe nga një huadhënës me interes të lartë. Situatën e tij e ndërlikon më tepër marrëdhënia me një nga studentet e tij. Do e rrezikojë jetën e tij Beneti për një shans të dytë?

TITULLI ORIGJINALThe Gambler
VLERSIMI IMDb6.0 51,948 votes
VLERSIMI TMDb5.7 485 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...