Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Girl in the Spider’s Web (2019) HD

The Girl in the Spider’s Web (2019) HD

Discover what made her the girlOct. 26, 2018 117 Min.
Your rating: 0
7.3 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Fede Alvarez
Director

AKTORËT

Claire Foy isLisbeth Salander
Lisbeth Salander
Sverrir Gudnason isMikael Blomkvist
Mikael Blomkvist
Lakeith Stanfield isEdwin Needham
Edwin Needham
Sylvia Hoeks isCamilla Salander
Camilla Salander
Stephen Merchant isFrans Balder
Frans Balder
Claes Bang isJan Holster
Jan Holster
Christopher Convery isAugust Balder
August Balder
Vicky Krieps isErika Berger
Erika Berger
Synnøve Macody Lund isGabriella Grane
Gabriella Grane

PËRSHKRIMI

Hakerja e kompjuterëve, Lisbet Salander dhe gazetari Mikael Blomkvist, e gjejnë veten të kapur në një rrjet të spiunëve, kriminelëve kibernetikë dhe zyrtarëve të korruptuar të qeverisë…

TITULLI ORIGJINALThe Girl in the Spider's Web
VLERSIMI IMDb6.1 votes
VLERSIMI TMDb5.7 181 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...