Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Good Son (1993) HD

The Good Son (1993) HD

Evil has many facesSep. 24, 1993 (USA)87 Min.R
Your rating: 0
6.5 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Joseph Ruben
Director

AKTORËT

Macaulay Culkin isHenry Evans
Henry Evans
Elijah Wood isMark Evans
Mark Evans
Wendy Crewson isSusan Evans
Susan Evans
Daniel Hugh Kelly isWallace Evans
Wallace Evans
Jacqueline Brookes isAlice Davenport
Alice Davenport
Quinn Culkin isConnie Evans
Connie Evans
Guy Strauss isArizona Doctor
Arizona Doctor

PËRSHKRIMI

Një djalë i ri qëndron me tezen dhe xhaxhain e tij, dhe miqësohet me kushëririn e tij i cili është i të njëjtës moshë. Por kushëri i tij fillon të tregojë shenja për sjellje të dhunshme.

TITULLI ORIGJINALThe Good Son
VLERSIMI IMDb6.4 29,572 votes
VLERSIMI TMDb6.1 168 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...