Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Great Battle (2018) HD

The Great Battle (2018) HD

Sep. 19, 2018 135 Min.
Your rating: 0
8.7 7 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Jo In-sung isYang Man-chun
Yang Man-chun
Park Sung-woong isEmperor Taizong of Tang
Emperor Taizong of Tang
Bae Seong-woo isChoo Su-ji
Choo Su-ji

Pershkrimi

Një film historik rreth rrethimit të kullës së Ansit dhe betejës epike tetëdhjetë e tetë ditore që Yang Manchuni dhe trupat e tij Goguryeo luftuan kundër 500,000 pushtuesve të dinastisë Tang….

Titulli origjinal안시성
Vleresimi IMDb6.8 votes
Vleresimi TMDb7.5 5 votes