Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Hangover Part II (2011) HD

The Hangover Part II (2011) HD

The Wolfpack Is BackMay. 25, 2011 (USA)102 Min.R
Your rating: 0
9.3 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Bradley Cooper isPhil Wenneck
Phil Wenneck
Ed Helms isStu Price
Stu Price
Justin Bartha isDoug Billings
Doug Billings
Ken Jeong isMr. Chow
Mr. Chow
Mike Tyson isHimself
Himself
Jeffrey Tambor isSid Garner
Sid Garner

PËRSHKRIMI

Dy vjet pas festës së beqarise në Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojnë në Tailande për dasmen e Stjuse. Stju planifikon një dreke të qetë paramartesore megjithatë ndodh diçka me shumë se kaq.

TITULLI ORIGJINALThe Hangover Part II
VLERSIMI IMDb6.5 393,061 votes
VLERSIMI TMDb6.1 3088 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...