Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Hole (2001) HD

The Hole (2001) HD

Once you get in, you can't get out.Apr. 20, 2001 (UK)102 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Nick Hamm
Director

AKTORËT

Thora Birch isLiz Dunn
Liz Dunn
Laurence Fox isGeoff Bingham
Geoff Bingham
Daniel Brocklebank isMartyn Taylor
Martyn Taylor
Embeth Davidtz isDr. Philippa Horwood
Dr. Philippa Horwood
Steven Waddington isDCS Tom Howard
DCS Tom Howard
Jemma Powell isMinnie (as Gemma Powell)
Minnie (as Gemma Powell)
Gemma Craven isMrs. Dunn
Mrs. Dunn

PËRSHKRIMI

Katër të rinj në një shkollë private britanike fshehtësisht zbulojnë dhe eksplorojnë thellësitë e një vrime të mbyllur të nëndheshme krijuar dekada më parë si një strehë bombardimesh te mundshme.

TITULLI ORIGJINALThe Hole
VLERSIMI IMDb6.2 40,061 votes
VLERSIMI TMDb6.3 175 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...