Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Holiday Calendar (2018) HD

The Holiday Calendar (2018) HD

Nov. 02, 2018 94 Min.
Your rating: 10
9.9 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kat Graham isAbby Sutton
Abby Sutton
Quincy Brown isJosh Barton
Josh Barton
Ethan Peck isTy Walker
Ty Walker
Genelle Williams isSarah Sutton
Sarah Sutton
Kevin Hanchard isRudolph Sutton
Rudolph Sutton
Ali Hassan isMr. Singh
Mr. Singh

Permbledhje

Një fotografe e talentuar trashëgon një kalendar antik Krishtlindjesh që mund të parashikojë të ardhmen. A do të mundet ky kalendar ta drejtojë atë drejt një historie të bukur dashurie?

Titulli origjinalThe Holiday Calendar
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb6.8 334 votes