Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Irishman (2019) HD

The Irishman (2019) HD

His story changed historyNov. 01, 2019 209 Min.
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Robert De Niro isFrank Sheeran
Frank Sheeran
Al Pacino isJimmy Hoffa
Jimmy Hoffa
Joe Pesci isRussell Bufalino
Russell Bufalino
Ray Romano isBill Bufalino
Bill Bufalino
Harvey Keitel isAngelo Bruno
Angelo Bruno
Anna Paquin isOlder Peggy Sheeran
Older Peggy Sheeran
Stephanie Kurtzuba isIrene Sheeran
Irene Sheeran
Kathrine Narducci isCarrie Bufalino
Carrie Bufalino

Permbledhje

Një vrasës me pagesë i mafjeve, rikujton përfshirjen e tij në vrasjen e Xhimi Hofas…

Titulli origjinalThe Irishman
Vlerësimi IMDb8.2 votes
Vlerësimi TMDb7.9 1429 votes