Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Kid Who Would Be King (2019)

The Kid Who Would Be King (2019)

An army to fight. A demon to slay. A world to save. No pressure.Jan. 16, 2019 120 Min.
Your rating: 0
9.7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Magjia e shkollës së vjetër mblidhet në botën moderne kur Alex i ri godet shpatën mitike Excalibur. Ai së shpejti bashkon miqtë dhe armiqtë e tij, dhe ata bëhen kalorës që bashkojnë forcat me magjistarin legjendar Merlin. Së bashku, ata duhet të shpëtojnë njerëzimin nga magjistari i lig Morgana dhe ushtria e saj e luftëtarëve të mbinatyrshëm.

TITULLI ORIGJINALThe Kid Who Would Be King
VLERSIMI IMDb6.3 votes
VLERSIMI TMDb6.1 55 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...