Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Kill Team (2019) HD

The Kill Team (2019) HD

Oct. 17, 2019 87 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një ushtar i ri amerikan në Afganistan, i shqetësuar nga sjellja e komandantit të tij përballet me një dilemë morale…

Titulli origjinalThe Kill Team
Vlerësimi IMDb5.9 votes
Vlerësimi TMDb6.7 22 votes