Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Knight Before Christmas (2019) HD

The Knight Before Christmas (2019) HD

A modern day romance with a medieval twistNov. 21, 2019 92 Min.
Your rating: 0
6.3 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Josh Whitehouse isSir Cole Christopher Frederick Lyons of Norwich
Sir Cole Christopher Frederick Lyons of Norwich
Harry Jarvis isSir Geoffrey
Sir Geoffrey
Ella Kenion isOld Crone
Old Crone
Arnold Pinnock isOfficer Stevens
Officer Stevens

Permbledhje

Një magji e fuqishme bën që një djalosh i ri të udhëtojë në kohë me qëllim që të përmbush misionin e tij dhe të shndërrohet në një kalorës të vërtet. Në të ardhmen ai takohet dhe dashurohet me një mesuese të re dhe zbulon më shumë mbi cilësitë e një kalorësi…

Titulli origjinalThe Knight Before Christmas
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb6.5 338 votes