Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Last Song (2010) HD

The Last Song (2010) HD

Mar. 31, 2010 107 Min.
Your rating: 1
5.5 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Miley Cyrus isRonnie Miller
Ronnie Miller
Greg Kinnear isSteve Miller
Steve Miller
Bobby Coleman isJonah Miller
Jonah Miller
Liam Hemsworth isWill Blakelee
Will Blakelee
Kate Vernon isSusan Blakelee
Susan Blakelee

PËRSHKRIMI

Një dramë e përqendruar në një vajzë rebele e cila dërgohet në një qytet jugor për të qëndruar me babain e saj. Falë dashurisë së tyre reciproke për muzikën ata arrijnë të ribashkohen….Një histori rreth familjes, dashurisë së parë, shanseve të dyta dhe momentit në jetë që të çon në shtëpi.

TITULLI ORIGJINALThe Last Song
VLERSIMI IMDb5.9 votes
VLERSIMI TMDb7.2 1921 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...