Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
The Last Stand (2013) HD

The Last Stand (2013) HD

Not in his town. Not on his watch.Jan. 12, 2013 (USA)107 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Kim Jee-woon
Director

Aktoret

Arnold Schwarzenegger isSheriff Ray Owens
Sheriff Ray Owens
Forest Whitaker isAgent John Bannister
Agent John Bannister
Rodrigo Santoro isFrank Martinez
Frank Martinez
Johnny Knoxville isLewis Dinkum
Lewis Dinkum
Jaimie Alexander isSarah Torrance
Sarah Torrance
Luis Guzmán isMike Figuerola
Mike Figuerola
Génesis Rodríguez isAgent Ellen Richards
Agent Ellen Richards
Zach Gilford isJerry Bailey
Jerry Bailey
John Patrick Amedori isAgent Mitchell
Agent Mitchell

Permbledhje

Një nga baronët e karteleve të drogës Meksikane, arratiset gjatë transferimit të tij për t’ju ushtruar dënimi me vdekje pranë kufirit me Meksikën, dhe e vetmja pengesë me tij dhe lirisë së tij në tokën meksikane është sherifi i qytetit të vogël kufitar Samerton dhe personeli i tij.

Titulli origjinalThe Last Stand
Vlerësimi IMDb6.4 118,251 votes
Vlerësimi TMDb5.7 1146 votes