Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Last Survivors (2014) HD

The Last Survivors (2014) HD

Stand your ground.Jun. 12, 2014 (USA)95 Min.N/A
Your rating: 0
8.3 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një vajzë adoleshente lufton për të mbrojtur pusin e fundit që punon, në një luginë të prekur nga thatësira. Ndërkohë që në zonë ndodhet dhe një baron i babëzitur për ujë, i cili vret këdo që i del para, në mënyrë që ta ketë të gjithë ujin e luginës për vete.

TITULLI ORIGJINALThe Well
VLERSIMI IMDb5.3 2,716 votes
VLERSIMI TMDb5.8 32 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...