Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Lego Movie 2: The Second Part (2019) HD

The Lego Movie 2: The Second Part (2019) HD

They come in pieces Jan. 26, 2019 106 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Chris Pratt isEmmet Brickowski / Rex Dangervest (voice)
Emmet Brickowski / Rex Dangervest (voice)
Elizabeth Banks isLucy / Wyldstyle (voice)
Lucy / Wyldstyle (voice)
Will Arnett isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Tiffany Haddish isQueen Watevra Wa'
Queen Watevra Wa'
Stephanie Beatriz isSweet Mayhem / General Mayhem (voice)
Sweet Mayhem / General Mayhem (voice)
Charlie Day isBenny (voice)
Benny (voice)
Alison Brie isUnikitty (voice)
Unikitty (voice)
Nick Offerman isMetalBeard (voice)
MetalBeard (voice)

Permbledhje

Kanë kaluar pesë vjet qëkur ç’do gjë ishte për mrekulli dhe qytetarët po përballen me një kërcënim të ri, pushtuesit Duplo nga hapësira, që shkatërrojnë ç’do gjë më shpejt seç ata mund të ndërtojnë.

Titulli origjinal The Lego Movie 2: The Second Part
Vlerësimi TMDb 6.6 881 votes
Loading...