Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Loft (2014) HD

The Loft (2014) HD

The right place to do wrong.Oct. 14, 2014 108 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Karl Urban isVincent Stevens
Vincent Stevens
James Marsden isChris Vanowen
Chris Vanowen
Wentworth Miller isLuke Seacord
Luke Seacord
Eric Stonestreet isMarty Landry
Marty Landry
Matthias Schoenaerts isPhilip Trauner
Philip Trauner
Isabel Lucas isSarah Deakins
Sarah Deakins
Rachael Taylor isAnne Morris
Anne Morris
Rhona Mitra isAllison Vanowen
Allison Vanowen
Valerie Cruz isBarbara Stevens
Barbara Stevens
Kali Rocha isMimi Landry
Mimi Landry

Pershkrimi

Pesë djemtë të martuar komplotojnë në fshehtësi të ndajnë një apartament në qytet – një vend ku ata mund të kryejnë punët e fshehta dhe të kënaqen me fantazitë e tyre më të thella. Por fantazitë kthehen një makth kur ata zbulojnë kufomën e një gruaje të panjohur në apartament, dhe e kuptojnë se një nga grupi duhet të jenë i përfshirë…

Titulli origjinalThe Loft
Vleresimi IMDb6.3 votes
Vleresimi TMDb6.4 635 votes