Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Lost Future (2010) HD

The Lost Future (2010) HD

Welcome to the apocalypse.Nov. 13, 2010 (USA)90 Min.
Your rating: 10
8.7 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një grup i të mbijetuarve pas Apokalipsit përpiqen të mbijetojnë në një botë ku xhungla, pyjet, ligatinat e parëndësishme dhe shkretëtirat e kanë zhdukur qytetërimin. Ata përballen me zell në mënyrë gjenetike …

TITULLI ORIGJINALThe Lost Future
VLERSIMI IMDb5.0 4.638 votes
VLERSIMI TMDb4.5 58 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...