Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Lovers (2015) HD

The Lovers (2015) HD

Love is longer than life.Feb. 13, 2015 (Belgium, India, Australia)109 Min.R
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Josh Hartnett isJames Stewart / Jay Fennel
James Stewart / Jay Fennel
Simone Kessell isClara Coldstream
Clara Coldstream
Tamsin Egerton isLaura Fennel
Laura Fennel
Bipasha Basu isTulaja Naik
Tulaja Naik
Shane Briant isGovernor of Bombay
Governor of Bombay

Pershkrimi

Një tregim epik, gjithëpërfshirës dhe i gozhduar në një dashuri të pamundur dhe të vendosur në dy periudha kohore dhe në dy kontinente.

Titulli origjinalThe Lovers
Vleresimi IMDb4.5 2,485 votes
Vleresimi TMDb4.8 27 votes