Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Mercenary – HD

The Mercenary – HD

Jan. 07, 2020 91 Min.
Your rating: 0
8.5 11 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një ish-ushtar i kthyer në mercenar detyrohet të përballet me ish-anëtarët e skuadrës së tij për të mbrojtur njerëzit e një fshati në Amerikën e Jugut, të cilët kujdesen për të pas një misioni të shkuar keq…

Titulli origjinalThe Mercenary
Vlerësimi IMDb6.5 votes